Otomatik Kapı Sistemleri

 Kepenk Tipi:

Özel yapısı sebebiyle çok yalıtımlı bir kapıdır. Size enerji tasarrufu sağlar. – Kapı 0,1-0,2 m/sn hıza ulaşabilmektedir. Rulo şeklinde toplanan alüminyum kapı profilleri az yer kaplar ve size mekandan istifade sağlar. Diğer kepenk kapılar gibi profiller üst üste binmezler, ayrı ayrı bağımsız çalışırlar. Bu sayede kapı uzun sürede kullanıldığında da ilk günkü gibi çiziksiz ve güzel kalacaktır. 

Kollu Bariyer:

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta bariyer sistemlerine rastlamaktayız. Güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlayan bariyer sistemleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Üstelik bu bariyerlerin kol uzunlukları kullanacağınız alanın genişliğine göre değişiklik göstererek her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylıklar sağlar. Otopark bariyerleri ile sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde, plazalarda ve buna benzer her alanda yer alan otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Bariyerleri ayrıca parmak izli, yüz taramalı ya da kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanarak tetikleyebilirsiniz. Bu bariyerler, aracın geçişi esnasında bariyer kolu üzerinde durması durumunda hareket sensörünü engeller. Hiçbir uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmaz. Araç geçişini tamamladığında ise bariyer kolu kapanma işlemine devam eder. Kullanımları kadar kurulumları da oldukça basit olan bariyerler, ikaz lambası ile bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi esnasından sürekli olarak yanıp sönerek kullanıcısına bilgilendirme yapmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile de dekoratif bir görünüm sunan bariyer sistemlerinin fiyatları, bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir.

Seksiyonel Kapı Sistemleri Sanayi Tipi Kapılar: 

Seksiyonel kapılar dikey olarak hareket edebildikleri için, kapının önünde ve arkasında yer kaybını önler. Kapı panelleri tavan altında yatay olarak, kapı açıklığı üstünde dikey olarak ya da çatıya paralel olarak konumlanır.

Yana Kayar Kapı:

Aracınızdan inmeye gerek kalmadan kumandanız sayesinde kapınızı açıp kapatabilirsiniz flaşör yandığında kapınız hareket etmiş olacaktır bu sayede hayatınıza konfor katacaktır 

Hızlı açılmaya başlar kapanma esnasında yavaşlar ve gürültüsüz ve konforlu bir kapanış yapar siz kapıdan geçtiğinizde motorda zaman ayarı olduğu için kapı kendiliğinden otomatik olarak kapanacaktır.